Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License Moti 「Songtext」 - Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang 「Songtext」 Moti Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang E takova dhe ai ishte aq i bukur Atë natë ne nuk ndalemi së kërcyeri Unë rashë në gjumë duke menduar për të Dhe nuk mund ta heq nga mendja Nuk e di, nuk e di, nuk e di Upfarë ka, çfarë ka? inhi jhagdo ne aap ko award bhi dilwaya pati patni, saas bahu, jait jaitani, nanand bhoujaye, in sabhi rishto ko ekta ne jab chaha jaha chaha pal pal har waqt nachaya dekh kar in banawati rishto ko sar mere chakraya kasam se tulsi se pehle mujhse rona aaya. kaun kis ka pati hai, aur kaun kis ki patni ekta tumhe bhi samaj na aaya

Albanian Vocabulary. Learning the Albanian Vocabulary displayed below is vital to the language. Albanian vocabulary is the set of words you should be familiar with. A vocabulary usually grows and evolves with age, and serves as a useful and fundamental tool for communication and acquiring knowledge. Contextual translation of "moti" into English. Human translations with examples: as, patte&rn, p&attern, carbonari, ship motions, turbulent flows, i moti pescara. Jul 17, 2013 · Pradeep Bhajans . 1.Pinjre Ke Panchhi Re Tera Dard Na Jane Koi ... toot gayi hai mala moti bikhar chale . ... das liya saare desh ko zahari naagon ne ghar ko laga di ...